Usługi


 

Chaos - Pomożemy go okiełznać

Codziennie mamy do czynienia z różnego rodzaju zamknięciami, każdy nosi w kieszeni, teczce, torebce klucze, którymi posługujemy się wielokrotnie w ciągu dnia. Zazwyczaj jest to pęk kluczy, z których każdy służy do otwierania innego zamknięcia. Często spotykamy się z problemem, którego klucza powinniśmy użyć do otwarcia konkretnego zamknięcia - szczególnie gdy są one tego samego rodzaju i wizualnie niewiele się różnią. Czy nie lepszym rozwiązaniem jest noszenie jednego klucza, który otworzy każdy zamek do którego powinniśmy mieć dostęp? Jest to najprostsze i podstawowe rozwiązanie tzw. "system jednego klucza". Doskonale sprawdza się w przypadku zwykłych mieszkań, domków jednorodzinnych itp.

Innym rozwiązaniem jest system hierarchiczny gdzie mamy możliwość nadania uprawnień poszczególnym użytkownikom kluczy. Jako przykład niech posłuży system zastosowany w spółdzielni mieszkaniowej: lokatorzy są uprawnieni do otwierania swojej klatki schodowej, śmietnika, piwnicy i innych pomieszczeń dostępnych dla danej grupy lokatorów; administracja osiedla może ustalić dostęp dla grup technicznych, konserwatorskich do wszystkich obiektów i pomieszczeń, które tego wymagają(oczywiście przy pomocy jednego klucza); firma wywożąca śmieci będzie miała dostęp tylko do śmietników znajdujących się na terenie osiedla. 

Pomożemy Ci znaleźć opymalne rozwiązanie dla twoich potrzeb, doradzimy jakie rodzaje zamknięć zastosować i zaprojektujemy system. 


 

Montaż

Zamontujemy wybrany przez Ciebie system. Profesjonalne i zgodne zasadami sztuki zamontowanie zamknięć ma znaczenie przy eksploatacji zamknięć. Precyzyjny i fachowy montaż pozwoli na bezproblemową eksploatację systemu. Użytkownik powinien mieć komfort w codziennym użytkowaniu, za wyjątkiem sytuacji nietypowych  zamek powinien się otwierać i zamykać bez problemów.


 

Konserwacja

Wszelkie zamknięcia wymagają czasowej konserwacji, szczególnie te, które są narażone na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych. Pomimo technologicznego zaawansowania oferowanych przez nas produktów niezbędny jest okresowy przegląd  i zabezpieczenie zamknięć.

Oferujemy usługi awaryjnego otwierania zamknięć.