Rozwiązania na miarę potrzeb

Oferujemy systemy dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Nasza oferta obejmuje rozwiązania dla odbiorców indywidualnych, średnich i dużych obiektów oraz użytkowników profesjonalnych.

Systemy Master key zbudowane są zazwyczaj na bazie czterech podstawowych rodzajów:

 

SYSTEM WKŁADEK UJEDNOLICONYCH 

Wszystkie wkładki otwierane tym samym kluczem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SYSTEM KLUCZY WSPÓLNYCH

Przykładowe zastosowanie to spółdzielnie mieszkaniowe - lokatorzy otwierają kluczem swoje mieszkanie i pomieszczenia wspólne: wejście do klatki schodowej, śmietnik , piwnicę, parking, itp.

 

 

 

 

 

 

 

 

SYSTEM KLUCZA GŁÓWNEGO

 

Klucz główny otwiera wszystkie pomieszczenia w obiekcie, klucze indywidualne otwierają tylko poszczególne pomieszczenia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SYSTEM KLUCZA GŁÓWNEGO I KLUCZY GRUPOWYCH

 

Najbardziej rozbudowany system klucza, możliwe zbudowanie kilku poziomów dostępu: kluczowi generalnemu podlegają klucze grupowe i wszystkie indywidualne, kluczom grupowym podlegają klucze indywidualne w swoim pionie. System przeznaczony do dużych budynków: biurowce, szkoły, szpitale, obiekty przemysłowe.

 

 

 

 

 

 


 

Domy i małe firmy

System Master Key jest rozwiązaniem technologiczno - konstrukcyjnym, które doskonale sprawdza się w codziennym życiu ułatwiając dostęp do użytkowanych pomieszczeń, zarówno w przypadku pojedyńczych mieszkań, domów jednorodzinnych jak i małych firm. Każdy kto ceni sobie wygodę i bezpieczeństwo powinien korzystać z systemu Master Key. Decydując się na takie rozwiązanie na pewno się nie zawiedziesz.

 

 

 


 

Średnie i duże obiekty

 

Systemy klucza, które oferujemy pozwalają na zabezpieczenie każdego, nawet największego obiektu co więcej w dużych obiektach można w pełni wykorzystać wszystkie zalety systemu Master Key.

Do tej grupy użytkowników możemy zaliczyć: biurowce, hotele, spółdzielnie mieszkaniowe, szkoły, budynki użyteczności publicznej, szpitale, centra handlowe, zakłady produkcyjne itp. Pomimo, że obiekty te różnią się przeznaczeniem i posiadają  specyficzne parametry funkcjonalne i konstrukcyjne łączą je pewne wspólne cechy, takie jak bezpieczeństwo, wygoda, koszty eksploatacji, zapewni to  odpowiednio zaprojektowany  system klucza.

 


 

Użytkownicy profesjonalni

Użytkownicy Profesjonalni – pod tym hasłem kryją się odbiorcy, którzy precyzują określone wymagania w stosunku do stosowanych zamknięć  w swojej działalności. Podstawowe cechy, którym powinny odpowiadać takie zamknięcia to: niezawodność, trwałość, bezpieczeństwo. Dobrem chronionym są przeważnie urządzenia techniczne, obiekty techniczne o różnym charakterze i  wielkości. Główni odbiorcy w grupie Użytkowników Profesjonalnych to: telekomunikacja, energetyka, gazownictwo, wodociągi, transport, służby mundurowe.